Taking too long? Close loading screen.

Do pobrania dla nauczycieli

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Luboniu

Suchy Las

Godziny pracy sekretariatu:

DNIA TYGODNIAGODZINY PRACY
PONIEDZIAŁEK10.00 -16.00
WTOREK8.00 -14.00
ŚRODA8.00 -14.00
CZWARTEK08.00 -14.00
PIĄTEK8.00 -14.00

sekretariat:
Anna Sokołowska – pracownik administracji i obsługi.


Godziny pracy:

Godziny pracy pracowników pedagogicznych od września 2023 roku

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
  8.00-17.00  10.00-15.0008.00 – 14.0008.00 – 13.0008.00 – 13.00

Rejon działania:

Rejon działania: gmina Suchy Las, część gminy Rokietnica: Rokietnica, Mrowino.

PLACÓWKI EDUKACYJNE

gmina Suchy Las

https://www.suchylas.pl/dla-mieszkancow/oswiata/szkoly-podstawowe/

gmina Rokietnica

http://rokietnica.pl/przedszkola/


Kadra:

Katarzyna Walkiewiczkierownik Filii, psycholog, mediator rodzinny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Pielęgniarstwa oraz UAM w Poznaniu na Wydziale Psychologii. Specjalizuje się w terapii dzieci i młodzieży oraz rodzin, aktualnie uczestniczy w kursie Terapii Systemowej i Rodzinnej dla zaawansowanych, organizowanym przez WTTS w Poznaniu. Posiada uprawnienia do prowadzenia mediacji – w tym rodzinnych. Ukończyła kurs Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz całościowe szkolenie z zakresu hipnozy przy Polskim Instytucie Ericksona w Łodzi. Dodatkowo wzbogaca swój warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez Wielkopolski Instytut Psychoterapii w Poznaniu oraz Instytut Ericksona w Łodzi. Jej praca terapeutyczna podlega systematycznej superwizji.

Kinga Nowak – pedagog, psychoterapeuta systemowy. Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalizacji resocjalizacja na UAM w Poznaniu. Doskonaliła swoje kwalifikacje w ramach następujących studiów podyplomowych: szkolna pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika specjalna – terapia pedagogiczna, pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii. Ukończyła kurs podstawowy oraz zaawansowany psychoterapii indywidualnej i rodzin. Oprócz tego zdobywała wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach dotyczących np. zachowań suicydalnych młodzieży, profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego dzieci w placówkach oświatowych, autoagresji. W Poradni pracuje z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą i dorosłymi, prowadząc konsultacje, terapię indywidualną i rodzinną oraz spotkania psychoedukacyjne. Udziela wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Ponadto zajmuje się diagnozą trudności szkolnych.

Weronika Łuczak-Bryl – psycholog. Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzi konsultacje, udziela wsparcia indywidualnego oraz diagnozuje dzieci w interdyscyplinarnym zespole w kierunku FAS/FASD. Bierze udział w warsztatach, kursach i szkoleniach stale podnosząc swoje kompetencje. Doświadczenie zdobywała pracując w placówkach oświatowych.

Współpracują:

Katarzyna Golczak – Filia PPP w Buku.

Kontakt:

PPP w Luboniu Filia w Suchym Lesie

adres: Plac Nowy Rynek 2, 62-002 Suchy Las

tel.: 61 8116 122, 505327064,

e-mail: suchylas@ppplubon.pl 

Facebook
Skip to content